Parafia Murzasichle screenshot 0

Age ratingPEGI-3
SzczegółyRecenzjeInfo

Opis Parafia Murzasichle

Oficjalna aplikacja Parafii NMP w Murzasichle. Znajdują się w niej odnośniki do streamów z Mszy Św. na Facebooku i Youtube. Prócz tego na bieżąco uzupełniane są najnowsze ogłoszenia parafialne i inne ważne komunikaty dotyczące zarówno Parafii, jak i samego Murzasichle.

W aplikacji znajdziesz również informacje dotyczące udzielanych sakramentów, aktualnych intencji i godzin odbywania się Mszy Świętych, dowiesz się więcej na temat historii Parafii i miasteczka oraz przeczytasz Słowo na dziś.

The official app of the Blessed Virgin Mary Parish in Murzasichle. There are links to streams from the Holy Mass. on Facebook and Youtube. In addition, the latest parish announcements and other important announcements regarding both the parish and Murzasichle itself are updated on an ongoing basis.

In the application you will also find information about the sacraments, current intentions and times of Holy Masses, learn more about the history of the parish and town and read the Word for today.

Parafia Murzasichle - Wersja 1.0.6

(08-11-2020)

Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani ocen! Aby napisać pierwszą

0 Reviews